Barınma Kaynağı Yönetimi

Barınma Kaynağı Yönetimi 141 dakikalık bir eğitim videosudur. 2022 yılında düzenlenmiş online seminer kaydını içermektedir.

Eğitim videoları dijital yolla bulut üzerinden e-posta adresine iletilmektedir. Gelen e-postanın içinde bulunan Google Drive ile iletilmiş videoyu dilediğin sayıda cihaza indirip kaydedebilirsin.

Barınma kaynağı seçmeli dersinin içeriği nedir?

Köpeğe ev içinde ya da açık alanda güvenli bir yaşam alanı oluşturma ve bu alanı yönetme kurallarını öğreten video eğitim içeriğidir.
Barınma kaynağı yönetimi, doğru yöntemleri ve kriz durumlarına müdahale etmeyi keşfetmeni sağlayan sadece barınma başlığına yer veren bir seçmeli derstir.

Bu seçmeli derse ihtiyacım olduğunu nasıl anlarım?

Başlangıç seviyesinde barınma kaynağı oluşturma ve yönetmenin yollarını;
– Yayınladığımız ücretsiz videolarda (giriş seviyesi),
– Yönetici Köpeğin El Kitabı’nın içinde, soru-cevap görüntülü toplantılarında ve arşivinde (orta seviye),
– Online sınıfların soru-cevap toplantılarında ve arşivinde (orta seviye) bulabilirsin.

Yukarıda sayılan kaynaklardan aldığın bilgiler doğrultusunda oluşturduğun güvenli yaşam alanında köpek arkadaşın dengede değilse, havlama, kemirme, nefes nefese kalma, aşırı su tüketimi, alana girmeyi reddetme vb. davranışlar gözlemliyorsan;
alan oluştururken ya da yönetirken eksik ya da fazla yaptığın bir şeyler olduğunu ve bu dersin yaşadığın zorlukları çözeceğini söyleyebiliriz.

Kimler barınma kaynağı yönetimi seçmeli dersini alabilir?
KKA Akademi Hazırlık Sınıfı ve üzerindeki katılımcılar seçmeli dersten faydalanabilirler.

Seçmeli derse ne zaman kayıt olabilirim?
Güvenli yaşam alanını yönetirken Köpekçe konuşma kurallarını biliyor olmalısın.
Hazırlık Sınıfı ders içeriği olan Köpek Beden Dili video eğitimini tamamladıktan sonra 3 hafta pratik yapmalısın, sürü bitiminde Barınma Kaynağı Seçmeli Dersini satın alabilirsin.

Eğitim videosunu satın alma işlemini gerçekleştirdiğinde bilgilerini kaydetmek için sana online bir form ileteceğiz. Videonun ulaşma süresi kayıt formunu doldurmanı takiben 1-3 iş günüdür.