3 Görevli İletişim Oyunu

Köpek arkadaşınla ev içinde kaliteli vakit geçirirken, olumlu bağlantılar biriktirebileceğin bu oyunu alabilmek için, Hazırlık Sınıfı – Köpek Beden Dili Eğitimini tamamlamış olman gerekiyor. Birinci ve İkinci Sınıf katılımcıları da 3 Görevli İletişim Oyunu için kayıt yaptırabilir.

Köpeği zihinsel olarak yoracak, yolunda gitmeyen bağlantıların tamamlanmasını sağlayacak, köpekle birlikte hareket bağlantılarını pekiştireceğimiz bir oyundur. Bu oyunda ödül, ceza ya da oyuncak benzeri ekipmanlar kullanılmaz.

3 Görevli İletişim Oyunu 78 dakikalık bir eğitim videosudur. 2023 yılında düzenlenmiş online seminer kaydını içermektedir.

Eğitim videoları dijital yolla bulut üzerinden e-posta adresine iletilmektedir. Gelen e-postanın içinde bulunan Google Drive ile iletilmiş videoyu dilediğin sayıda cihaza indirip kaydedebilirsin.

Hazırlık Sınıfı veya üstünde bir katılımcı isen bu oyun aşağıdaki konu başlıklarında mevcut eksiklerini tespit edebilir, ardından tamamını olumlu bağlantılara çevirebilirsin.
Etki alanları,
Hareket yönetimi,
Yönetici köpek görevleri,
İletişim pekiştireçleri,
Değişken yönetimi,
Süreklilik döngüsü
Mekan yönetimi.

Eğitim videosunu satın alma işlemini gerçekleştirdiğinde bilgilerini kaydetmek için sana online bir form ileteceğiz. Videonun ulaşma süresi kayıt formunu doldurmanı takiben 1-3 iş günüdür.