Köpek Sahibi Eğitimi

web
Bu yazıyı okuyorsan köpekli hayatında yolunda gitmeyen, hem seni hem de köpeğini strese sokan bir şeyler var demektir. Eğer köpeğinde bu listedeki sorunlar varsa, tanışmamızın vakti gelmiş demektir.

Çünkü köpeğinle yaşadığın bütün sorunları beraber ortadan kaldırabileceğimizi biliyorum. Sorun çözmeyi, köpekleri anlamayı, ihtiyaçları belirlemeyi, onlarla insan bedeni olan gerçek bir köpekmiş gibi konuşabilmeyi biliyorum. Bildiğim her şeyi bana köpek öğretmenlerim öğretti. Amacım öğrendiklerimi sana aktarmak.

“Sabır, Kararlılık ve Süreklilik” le, vazgeçmeden bana öğrettikleri her şeyi seninle paylaştığımda, köpeğine hiç ceza vermeden, ona hiç vurmadan, kızmadan, fiziksel ya da psikolojik şiddet uygulamadan sorunların nasılda aniden yok olduğunu göreceksin.

Peki bunu nasıl yapacağız?

Köpeğinle ilgili sorunların tümünü yok edeceğiz derken gayet ciddiyim. Bu kolay olan kısmı. Zor olan ise seni, köpeğinin gözünde saygı duyulan ve duyan bir köpeğe dönüştürmek olacak.
Davranış sorunları listesine buradan ulaşabilirsin.

*******************************************************************************************

* Program ne kadar sürmektedir?
  Program süresi 6 hafta olarak planlanmıştır. 
  Yapılacak derslerde süre sınırlaması bulunmamaktadır. 
  Eğitim başladıktan sonra 6 hafta tamamlansa dahi, ders programındaki konuların tamamı işlenene dek dersler devam edecektir.

* Bu çalışmaların maliyeti nedir? 

  Yerinde ya da online köpek sahibi eğitim programlarımız için bilgi almak istersen bize buradan ulaşabilirsin.
Ücretlendirmede dönemler arası farklılıklar olabilir.
Derslerin başlaması ve randevu oluşturmak için ödeme işleminin gerçekleşmiş olması gerekmektedir.
* Ödeme koşulları nelerdir?
Yalnızca havale/EFT ile ödeme alınmaktadır. Kredi kartı kabul edilmemektedir.
Program bedelini, dersler başlamadan (1.hafta) ve programın devamında(4. hafta) olmak üzere iki taksit şeklinde ödeme imkanı bulunmaktadır. Detaylı bilgi için bizi arayabilirsin.
* Yerinde köpek sahibi eğitimi için “ek ulaşım ücreti” nasıl hesaplanır?
Detaylı bilgiye 
 buradan ulaşabilirsin. 

 *  Aşağıdaki durumlarda köpeğinin mevcut koşullarını değiştirmek zorunludur. Bu koşullar değişmeyecekse programa kayıt olamazsın.
– Köpeğinin sürekli bağlı kalması,
– Köpeğinin her gün 8 saatten fazla yalnız kalıyor olması,
– Köpeğinin bahçede serbest yaşaması,
– Köpeğin evden hiç çıkarılmaması.

* Cayma Hakkı:  Programa kayıt olduktan sonra, birinci dersin sonunda karşılıklı olarak (hem eğitim verenin, hem de eğitim hizmeti alanın) koşulsuz cayma hakkı bulunmaktadır. Bu durumda alınan toplam ödemeden,  1(bir)saatlik ders ücreti kesilerek kalan miktar havale/EFT yoluyla iade edilecektir.

web 11
web 13

 

web 12
* Saldırganlık, asosyallik, çekingenlik vb gibi sorunlar yaşayan ve rehabilitasyon sürecine ihtiyaç duyan bir köpeğe sahipsen, Köpek Sahibi Eğitimi Özel Programına kayıt olmalısın.  Detaylı bilgi için bizi arayabilirsin.

 

*Başlangıç programını başarıyla tamamlayan köpek sahipleri devam programımıza katılabilirler. Detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsin.

 

Köpek adam ÇAğrı aslı